Acapulcos House Βίλα
| Wi-Fi | Δωρεάν πάρκινγκ | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Acapulcos House Βίλα Γκουαρούχα διαθέτει βεράντα και απέχει 7 χλμ. από το Ενυδρείο Acqua Mundo.
Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να επισκεφθούν την Παραλία Pernambuco, που βρίσκεται σε απόσταση 17 λεπτών με τα πόδια.
Η βίλα προσφέρει πρόσβαση στο σιδηροδρομικό σταθμό Pref Saladino, ο οποίος βρίσκεται σε απόσταση 51 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο101 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Maua43 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Δωρεάν πάρκινγκ
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στις εγκαταστάσεις της η Acapulcos House Βίλα;
Οι πελάτες της η Acapulcos House Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η Acapulcos House Βίλα;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια σε η Acapulcos House Βίλα.